top of page

צילום חתונה

מארגנים חתונה? מזל טוב!
צרו קשר לצילום חתונה מקצועי ואיכותי לזיכרונות מדהימים.

צילום אירועים > צילום חתונה

 

יום החתונה מלא ברגעים מרגשים ומיוחדים.

אני מצלם חתונות כבר הרבה שנים ויודע לתפוס את כל הרגעים הקסומים ולארוז אותם לחבילה שתתעד את האירוע החשוב בצורה הטובה ביותר.

יש איתי צוות צלמים של צילום סטילס, צילום וידאו וצילום מגנטים לחלוקה במקום.
 

השירותים שאני מספק:

 • צילום סטילס

 • צילום וידאו

 • צילום ב DSLR

 • מקבלים סרט ערוך ואת התמונות על גבי דיסק (כולל חומר הגלם).

 • צילום הכנות בסלון כלות, צילומי חוץ בדרך לאולם

 • אלבומים ובוקים מכל הסוגים, קנבס, הדפסה על זכוכית

 • קליפ, הכנת מצגת

 • מגנטים

 • ועוד
   

התרשמו מתיק העבודות שלי וראו את תמונות והאלבומים כאן באתר.

 

אפשר לבחור חבילות מובנות הכוללות הכל או חבילות מותאמות לזוג. השאירו טלפון ואחזור אליכם עם מידע נוסף.

contact wed

Thanks! Message sent.

מחפשים צלם לחתונה?
מתלבטים וצריכים ייעוץ מקצועי?


צרו קשר או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם.

טלפון : 050-7467720

rami.zonis@gmail.com  

איך לבחור צלם חתונה?

מקצועיות

לא משנה אם בחרתם ביום מקדים מיוחד לצילומים או שאתם מצלמים ביום החתונה עצמו, כך או כך קיימת התרגשות רבה, וכל רגע מיוחד צריך להיות מצולם. 

צלם חתונות מקצועי ומנוסה ידע מתי להתערב ולביים קצת ומתי לסגת לאחור ולצלם ברקע. צילום איכותי וטוב יהפוך את תיעוד אירוע החתונה למוצלח. 

ניסיון ותיק עבודות מראים את היכולת של הצלם ומאפשרים לזוג כבר בהתחלה להתחבר לסגנון הצילום ולבדוק איך הוא משתלב עם התכנון של החתונה וההעדפות האישיות של הזוג.

 

בשיחת ההיכרות הראשונית צלם חתונה יספר על עצמו ועל דרך העבודה שלו. זאת הזדמנות טובה ללמוד מה האפשרויות הקיימות בכל הקשור לצילום חתונה. כמו כל סקר שוק שעושים, אחד היתרונות שאנחנו צוברים בתהליך הוא ידע ואז הרבה יותר קל לנו לבחור ולהחליט על צלם חתונה שמתאים לנו.

חבילת הצילום

כאשר הזוג החליט שהצלם מתאים ומשתלב טוב עם האירוע והסגנון שרוצים שיהיה בחתונה, יש צורך לברר מה ההצעה כוללת ואם זה מספק את הצרכים של הזוג בכל הקשור לתיעוד החתונה.

 

קיימים סוגים שונים של אלבומים, צילומי ווידאו, שירותים נוספים כמו צילומי מגנטים, חלוקת צילום לשני ימים על מנת להפחית מהעומס של יום החתונה עצמו ועוד. כל אלה מרכיבים שמשפיעים על המחיר של השירות ועל כמות החומר שיתקבל בסופו של דבר לאחר סיום אירוע החתונה.

צלם חתונה שכבר צילם חתונות ופגש לא מעט זוגות שונים, ידע להתאים הצעת מחיר לצילום חתונה מוצלחת ומספקת. הצעה טובה לא צריכה להחסיר אלמנטים מחבילת צילום חתונה, אבל מאידך גם לא להוסיף אקסטרא דברים שהזוג לא באמת צריך כדי להענות לכל צרכי החתונה הספציפית.

צילום חתונות הוא לא רק צילום המקום והאורחים אלא בעיקר צילום שמטרתו לתפוס ולשמור זיכרונות מהחוויה הנפלאה של חתונה.


שליטה מעולה בציוד צילום מתקדם וידע מקצועי נרחב, תורמים לתמונות מדהימות לאורך כל האירוע. הקשבה ואכפתיות מרצונות וצרכי הלקוח מאפשרים לספק הרגשה נעימה ורגועה לבעלי השמחה. אני מקפיד על מענה מהיר והתארגנות בזמן, כך שהכל יתקתק לפי לוח הזמנים.

רמי זוניס
צלם אירועים כבר כמה שנים והרבה לקוחות בחוות דעת מציינים על היחס השירותי והתמונות האיכותיות שהם קיבלו לאחר האירוע המיוחד שלהם.

זיכרונות מיום החתונה משמעותיים ויקרים, במיוחד עבור המשפחה והחברים. ניסיון וידע בצילום חתונה תורם המון לתמונות סרט חתונה מוצלחים. הגעה בזמן, צילום ברגעים הנכונים, ראיה יצירתית, גישה טובה לאנשים, ציוד בטכנולוגיה חדשה ועוד הם מרכיבים חשובים של צלם חתונה טוב.

bottom of page